23 maja 2019

Ręcznie robione kartki ślubne

Ślub to jedna z tych okazji, kiedy chcemy podarować coś wyjątkowego. Ręcznie robiona kartka ślubna na pewno zrobi świetne wrażenie i stanie się wspaniałą pamiątką. Do wyboru są różne formy ślubnych pamiątek, od tradycyjnych kartek, przez kartki-bramy, aż po eksplodujące pudełka z oryginalną kompozycją na środku... Wybór motywów i kolorów również jest bardzo szeroki! Dziś przegląd kilku ostatnich ślubnych propozycji - bardzo różnych, bo w końcu wykonanych dla różnych Par Młodych: o różnych upodobaniach, charakterach i historiach miłosnych.

Która kartka ślubna podoba Wam się najbardziej? :-)

1. Nietypowe połączenie delikatnego beżu z intensywnym turkusem. Motyw ślubny: złote obrączki.2. Tradycyjne dla ślubów barwy: biel i krem, ale przełamane kroplą słonecznego żółtego koloru. Motyw ślubny: serduszko. 3. Pastelowy, bardzo kolorowy i mocno ukwiecony komplet na kontrastowej, ciemnej bazie. Motyw ślubny: złote obrączki i stempel tematyczny.
4. Tradycja w pełnej krasie: biel, krem, beż, a do tego damaski, kwiaty i koronki. Motyw ślubny: serduszka oraz stempel tematyczny.


***
Moim zdaniem każdy z tych projektów jest odpowiedni na ślub, wyjątkowy i przyciągający wzrok.
Jeśli chcesz zamówić oryginalną pamiątkę ślubną,
napisz na papierowepodarunki@gmail.com
lub skontaktuj się ze mną poprzez konto na Facebooku :-)

Dobrego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz