11 sierpnia 2019

Prezent na 70 urodziny dla mamy

O rany, jakie tu pajęczyny! Czas troszkę odkurzyć blog, choć przyznam, że to niełatwe zadanie, gdyż wciąż mi na wszystko brakuje czasu. Nie narzekam, bo oczywiście wolę robić dla Was kartki, albumy i inne pamiątki z papieru, niż zajmować się social mediami, aleeee - nie oszukujmy się, promocja w sieci jest bardzo istotna, bo gdyby nie publikacja prac - skąd wiedzielibyście, że można u mnie takie zamówić? ;-)

Dziś prezentuję kartkę w formie easel card. Co to jest easel card? Easel card, zwana także kartką sztalugową, jest to sprytny wynalazek, który złożony wygląda jak tradycyjna kartka, ale po rozłożeniu można oprzeć przód o wewnętrzny wypukły element podstawy i dzięki temu pamiątkę można postawić na szafce i tak wyeksponować, żeby wszyscy widzieli! :D 
Tutaj kartka dla kobiety, więc pełna pasteli, kwiatów, ażurowych wzorów i szeroko pojętego romantyzmu :-) Uwielbiam tworzyć prace w takich klimatach, a papiery LemonCraft nadają się do tego idealnie - nawet te dziecięce! Tak, w tej pracy wykorzystane są papiery z dziecięcej kolekcji Lullaby :-) Niesamowite, jak bardzo są piękne i uniwersalne!
Myślę, ze to fajna alternatywa dla klasycznej kartki i świetny upominek na 70 urodziny, ale także na każdą inną ważną uroczystość: easel card to może być kartka ślubna, kartka na chrzest, kartka na Pierwszą Komunię Świętą, a nawet prezent na rocznicę ślubu, pamiątka roczku, upominek na 18 urodziny... oj, okazji można mnożyć i mnożyć, a możliwych zestawień kolorystycznych i kompozycyjnych też mamy tu bez liku ;-)

Chcesz zamówić taką lub inną pracę mojego autorstwa? Skontaktuj się przez Facebook lub pisz na papierowepodarunki@gmail.com :-)

Pozdrawiam serdecznie i obiecuję poprawę w kwestii publikowania prac na blogu :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz