11 grudnia 2017

Album pierwszy rok życia dziecka

Witajcie!

Dziś coś wyjątkowego, coś nowego, coś pięknego!!! Świetna forma albumu dla dziecka na pierwszy rok życia :-) Album ma poręczne wymiary (format zbliżony do A5 w pionie) i tylko 8 kart, ale dzięki temu, że pomiędzy kartami jest zachowana spora odległość, można dowolnie ozdobić strony, używając sporo przestrzennych dekoracji! W albumie zmieści się także dużo zdjęć oraz pamiątkowych opisów - pomiędzy stronami znajdują się kieszonki, które skryją najcenniejsze skarby ;-)

Album ma płócienną okładkę, a strony są klejone. To bardzo solidna, elegancka i piękna propozycja dla Klientów, ceniących sobie trwałość i estetykę produktu :-)

Zdjęć bardzo dużo, bo nie mogliśmy się zdecydować, co wybrać :D
Prezentowany album był wykonywany dla dziewczynki, dlatego przewodnia kolorystyka to róż i fiolet połączone z bielą, wiosenną zielenią i odrobiną kremu :-)

Na pierwszej stronie dodatkowo znajdują się dwie kieszonki: duża na odcisk rączek i nóżek na specjalnie przygotowanej, wysuwanej karcie oraz mała na opaskę ze szpitala. Jest też metryczka, z dodatkowym zdjęciem na odwrocie. W kolejnych kieszonkach między stronami znajdują się dwustronne karty wyciągane za wstążeczkę. Każda karta ma front oklejony papierem ozdobnym i przygotowany na wklejenie zdjęcia, a na odwrocie jest gruby papier zadrukowany we wzór kratki - na zapiski i notatki rodziców maleństwa :D

Taka forma albumu pięknie się prezentuje, bo oglądając kolejno strony, widzimy brzegi następnych kart. Jeśli do ozdobienia albumu zostanie użyta ta sama kolekcja, to całość jest spójna i harmonijna :-)

Bardzo przyjemnie pracowało się z tym albumem i ze zdjęciami słodkiej Karolinki :-)
To nasz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni Bazyl! :-)

Pozdrawiamy serdecznie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz