11 listopada 2017

Wyjątkowe metryczki dziecięce - ręcznie robione!

Witamy!

Mamy dla Was coś super, extra fajnego :-) U naszego synka w kąciku już stoi piękna ręcznie robiona metryczka, utrzymana w pastelowych błękitach z odrobiną bieli. Ozdobą ramki jest urocza owieczka :)

Dla lubiących bardziej intensywne kolory przygotowaliśmy pokazową metryczkę w odcieniach fuksji i turkusu, puste miejsca możemy uzupełnić danymi jakiejś małej Zosi :-)Ale to nie wszystko! Podążając za najnowszymi trendami, przygotowaliśmy także metryczkę z efektem akwareli! Piękne, niepowtarzalne chlapnięcia farbą współgrają kolorystycznie z wybranymi papierami :-)Jak można zauważyć, na poszczególnych metryczkach są różne zwierzątka - staramy się dopasować ofertę do gustów i oczekiwań naszych Klientów :-) Do wyboru obecnie są:

- owieczka
- królik
- jeż
- miś
- panda

- żyrafa
- słoń

- kot

Oprócz wycinanych zwierzątek oferujemy też: 
- dzidzusia śpiącego na księżycu
- modlącego się aniołka

Metryczki mogą zostać udekorowane nie tylko wycinanymi postaciami, ale także stemplowanymi obrazkami, tworzonymi metodą paper piecing. Do wyboru:
- pluszowy osiołek
- dzidziuś w wózku
- latający balon z serduszkiem

Wszystkie metryczki mają format A4 i są oprawione w stylowe, białe ramki z tworzywa z szybką. Metryczki przystosowane są do powieszenia w pionie, poziomie lub postawienia w pionie jak tradycyjna ramka foto.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem papierowepodarunki@gmail.com

Taka ręcznie robiona metryczka dla dziecka to świetna pamiątka dla pociechy, śliczna dekoracja dziecięcego pokoju lub wspaniały prezent dla świeżo upieczonych rodziców :-)

Cudownego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz