18 listopada 2016

Album na 18 urodziny dla chłopaka

Witajcie!

Co można podarować na 18 urodziny? Ręcznie robiony album! Dziewczynie tak... ale chłopakowi? Tu Was zaskoczę: faceci też bywają sentymentalni! ;-) Wystarczy wystrzegać się różu, kwiatków i koronek i z powodzeniem można stworzyć pamiątkę, której nie powstydzi się nawet największy nastoletni twardziel :P 

Ostatnio miałam ogromną przyjemność wykonać album na 18 urodziny dla Tima. Dostałam zdjęcia - od Jego narodzin aż do czasów obecnych. Urocze z Niego dziecko było :-D i myślę, że fajnie będzie Mu to wspominać, gdy będzie przeglądać od czasu do czasu karty tego albumu :-)

Cały sekret niniejszego projektu tkwi w odpowiednim doborze papierów do kolorów ze zdjęć. Papiery "robią" tu większą część efektu, reszta to niewielkie akcenty w postaci motywu gwiazdek oraz charakterne czarne chlapnięcia farbą :-) Wszelkie teksty, jakie znalazły się w albumie, są w języku angielskim, bo Tim nie mieszka w Polsce i język polski jest dla Niego językiem obcym ;-) Miałam więc okazję w końcu wykorzystać te wszystkie fajne karty i tagi z anglojęzycznymi napisami :-D Koniec gadania, przejdźmy do zdjęć - zamieszczam wybrane fotki albumu. Na końcu była jeszcze strona z miejscem na zdjęcie z imprezy 18-nastkowej!

Jeśli i Wy zastanawiacie się, co kupić na prezent na 18 urodziny, rozważcie
zamówienie ręcznie robionego albumu. To wspaniała pamiątka na lata
oraz oryginalny prezent, który na pewno zostanie dostrzeżony
wśród innych podarków :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Udalska

3 komentarze:

 1. Jeszcze raz muszę to powtórzyć ...Album jest przepiękny .Dziękuję 😉😚

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę powiedzieć to jeszcze raz...album jest przepiękny.Dziękuję 😉😚

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny :)
  Little monster 😂😀

  OdpowiedzUsuń