19 czerwca 2011

Mój notes na słowa...

Wiem, że szaleję z dodawaniem prac, ale od jutra już się to trochę uspokoi :) Najbliższe dni poświęcę bowiem na pracę, a później na przyjemności - czyli na miłe spędzanie czasu w towarzystwie Ukochanego. 23 czerwca natomiast wyjeżdżamy w góry, żeby uczcić naszą 3 rocznicę :)) i wracamy w niedzielę, 26 czerwca. Do końca miesiąca będzie mnie tu raczej mało, może jutro uda mi się jeszcze pokazać kilka zdjęć związanych z pracą, którą właśnie zamierzam Wam zaprezentować :)

Pomyślałam dziś, że dawno nie zrobiłam czegoś tylko dla siebie i dla własnej przyjemności. W związku z tym ze zwykłego, brzydkiego i pospolitego notesu w kratkę powstał taki twór:

Okładki okleiłam za pomocą papierów z UHKGallery i wykorzystałam wiadomości z TEGO kursu - co prawda miałam pewne utrudnienia, ponieważ oklejałam całość jednym kawałkiem papieru, a okładka była już złączona z kartkami - ale jakoś sobie poradziłam i wygląda to nawet przyzwoicie :) Turkusowe kwiatki Primy nabyłam w scrapki.pl, tak samo jaki różowy distress. Do tego dołączyłam kawałek papieru Idylla i crackle accents (na napisie) ze scrapcomu, tekturowy napis ze Scrapińca, obrazek retro z Galerii Papieru i mikrokulki (w branży paznokciowej nazywane bulionem, ale myślę, że to ten sam specyfik :P). Mikrokulki utrwaliłam preparatem glossy accents, a scrappeelowy papier poszarpałam nożyczkami i wytuszowałam brązowym tuszem Latarnia Morska :)

Wewnętrzne strony okładki też są oklejone - jaśniejszym papierem z tego samego zestawu, co front :)

Notes jest niewielki, prawie mieści się w dłoni :)

W środku są kartki w kratkę, ale zamierzam je poozdabiać i/lub poobklejać papierami :) Notesik to nowe miejsce na spisywane przeze mnie cytaty: aforyzmy, fragmenty piosenek, ulubione wiersze... :) Zawsze sobie zapisuję takie rzeczy, bo później mogą się przydać np. jako życzenia do kartki, albo jako tekst na scrapa, albo tak po prostu jakieś słowa mnie zachwycą i chcę je mieć zawsze pod ręką :D Dotąd spisywałam wszystko w zwykłym zeszycie, teraz piękne teksty będą mieć odpowiednią oprawę :) Będę na bieżąco uzupełniać wnętrze notesu i pokazywać tu od czasu do czasu :) Cytatów do przepisania mam sporo, a i odkrywam wciąż kolejne słowa układające się we wspaniale brzmiące całości... :)

4 komentarze:

 1. Ach, super pomysl!!! Taki notes to doskonaly przyjaciel kobiety. Ja też wszędzie zapisuje takie slowa a potem ich szukam i nigdy nie pamiętam gdzie to było.

  OdpowiedzUsuń
 2. dagetART :))) ja od zawsze spisywałam je w jednym miejscu, ale dopiero dziś wpadłam na pomysł artystycznego utrwalania cytatów :D tak się wciągnęłam, że właśnie ozdabiam trzecią już stronę w notesie :)) jutro pokażę efekty ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny notes! A te papiery są przecudne, chyba też się na nie skuszę:-) Też sobie zrobię notes tylko na cytaty, dzięki za inspirację!

  OdpowiedzUsuń
 4. super wykonanie :) ślicznie wygląda ten notesik :)

  OdpowiedzUsuń