30 czerwca 2011

Jestem panią magister!!! :)))) Kartka dla Promotora

Dziś o godzinie 11:27 uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej, otrzymując na dyplomie 3x ocenę bardzo dobrą!! :)))))) Jestem przeszczęśliwa i już rozmyślam nad jakimś candy z tej okazji :D Tymczasem pokazuję Wam moją ostatnią pracę w tym miesiącu - podziękowanie dla naszego Promotora :) Uwaga: dużo zdjęć!!

Kartka duża, formatu A5, oklejona i ozdobiona z każdej możliwej strony :) Praca utrzymana w kolorystyce brązowo-beżowo-niebieskiej :)
Ozdobiony front, w środku kieszonka z tagami: na największym tagu wypisane kiedy i kto się bronił, na mniejszych tagach tekst: "XYZ dziękuje za pomoc w tworzeniu pracy magisterskiej pt.: Ble ble ble" :) Wszystkie tagi po stronie tekstu przytuszowane jasnobrązowym tuszem, na odwrocie ozdobione papierem i również potuszowane, do tego w każdym tagu (oprócz dużego) wstążeczka ułatwiająca wyciąganie.
Trzecia strona z cytatem, ozdobiona kwiatowym stemplem. Tył oklejony ciemnym papierem, który widnieje także na froncie.

Później do kartki (bo wyszła dość wypukła) zrobiłam pudełeczko - moje drugie w życiu :D Niestety, znów bez szybki - bo nie miałam z czego jej zrobić. Mam nadzieję, że przy trzecim pudełku już mi się uda... ;)
Użyłam całą masę różnych materiałów: papiery UHK, Galerii Papieru i Eight.
Dodatki: kwiaty primy, kwiaty Latarnia Morska, złote malutkie ćwieki, brązowy i turkusowy tusz, crackle accents, glossy accents, krople akrylowe - wszystko ze scrappeelu. Kluczyk ze Scrapińca, motyl i tagi (na froncie i na pudełku) z Galerii Papieru,  stempel oraz dziurkacz-gałązki z ArtPasji, wstążeczka from Empik ;) Ufff, chyba tyle :D

Idę korzystać z WAKACJI - muszę zrobić pracę na któreś z wielu fantastycznych wyzwań!! Mam ambitny plan, aby w lipcu pojawiło się tu jeszcze więcej prac, niż w mijającym miesiącu :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za trzymane kciuki!! :*

11 komentarzy:

 1. To świetnie, gratuluję!! Korzystaj z wakacji ile się da, tak jak ja zamierzam :D
  Kartka dla promotora boska, bardzo mi się podoba!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje gratulacje!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i po cichu zazdraszczam...to jeszcze przede mną (październik już blisko...)
  Bardzo mi się podoba pomysł z tagami i informacjami na nich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje i cudna karteczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani magister GRATULUJĘ! :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla Pani Magister:) No to teraz będziesz miała mnóstwo czasu na tworzenie:) Kartka dla promotora bardzo pomysłowa - ciekawie wyszły te tagi:) Miły gest, no i będzie pamiątka:)

  Pozdrawiam:)

  http://rosse5.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń