31 maja 2011

Winny scrap

A wszystkiemu winne wino ;))) Czyli: scrap stanowiący wspomnienie z zeszłorocznego wesela naszych wspólnych znajomych :)

Całość prezentuje się tak (tło i dodatki dopasowane kolorystycznie do naszych sukienek, jakoś się tak stało, że w pierwszy dzień ja byłam niebieska, a Basia różowa, a w drugi dzień ja byłam różowa, a Basia granatowa - nie umawiałyśmy się na tę wymianę kolorystyczną :D):
Wszystkie (dość skromnie występujące) dodatki pochodzą ze scrappeelu. Tytuł to duże samoprzylepne literki oraz małe naklejki z czarnym tłem. Dodatkowo - aby napis nie gubił się na takim pstrokatym tle - różowe litery obrysowałam czarnym żelopisem:
Ozdobę zdjęcia stanowią kwiaty wycięte z papieru do scrapbookingu (dobrze, że kupiłam od razu dwa arkusze, bo ten papier jest cudny!!) oraz ścinki z kolekcji Victoriana :))) - ozdobiłam je czarnym zygzakiem z żelopisu, który imituje przeszycia :)
Prawa strona scrapa to miejsce na wspomnienia - mój pierwszy journaling :) wspomnienie wypisane ręcznie tym samym żelopisem, tag do journalingu zrobiłam sama ze ścinków papierów :) Prawy dolny róg przedstawia natomiast skutki spożycia nadmiernej ilości wina :))) miałyśmy takie humory, że nie mogłyśmy przestać się śmiać!! :D w poprawiny parkiet był nasz! ;)
Tło tego LOska to papier z ILS :)

To ostatnia praca prezentowana w maju, bardzo dziękuję za liczne odwiedziny w tym miesiącu i za wspaniałe komentarze mobilizujące do dalszej pracy :*
Cieszę się, że pomimo borykania się z pracą magisterską, udało mi się w maju stworzyć aż tyle prac :)

2 komentarze:

  1. Nie ma to jak dobra zabawa w miłym gronie

    OdpowiedzUsuń
  2. :))) hihi radosny scrap, dobrze jest utrwalać wesołe momenty :)) pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń