4 kwietnia 2011

Scrap Tomkowy 01

Z tego wszystkiego zapomniałam, że na Forum już dawno opublikowałam scrap z moim Chrześniakiem, a na blogu jeszcze tego nie zrobiłam! Tak więc - dziś nadrabiam zaległości, a jutro wrócę tu z....aaa, sami zobaczycie z czym! ;)


Spójrzcie z bliska na te przeszycia:

Jestem z nich niesamowicie dumna, ponieważ wyszły w miarę równo, no i robiłam je na najgrubszym papierze scrapowym, jaki posiadam...Przez tydzień miałam odcisk na palcu wskazującym :P :D Planuję doszyć jeszcze ze dwa zawijaski, ale jakoś chwilowo brak mi odwagi... ;)

Materiały: trochę ścinków z ILS, trochę ścinków ze scrappeelu, również ze scrappeelu pochodzą kwiatki i krople akrylowe. Słowo "kocham" pochodzi ze Scrapińca, pokryłam je zieloną farbką akrylową. Listki mam z prywatnej wymiany, pokryłam je zieloną farbką akrylową, motylek (też z wymiany) pokryty jest żółtą kredką akwarelową, zdjęcia pociapałam dookoła farbkami (zieloną i białą), mulina, cekiny i  guziki - zbiory własne. A, no i TEN papier bazowy, w którym się zakochałam i dokupiłam - także w innych kolorach - i już używam na całego ;)

Serdecznie dziękuję za wszystkie Wasze komentarze :* Stanowią dla mnie cenne źródło rad, z którego zamierzam czerpać do woli ;) oraz wspaniałą motywację do działania. Jesteście wspaniali!!

3 komentarze:

  1. Jakie słodkie! :* fajny dobór barw, a przeszycia genialne! Myślałam, że to jakiś narysowany/przyklejony wzorek, idealnie równe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny scrapik - ślicznie dobrane kolory (uwielbiam połączenie zieleni, błękitów i żółci/beży - a do tego czarno białe zdjęcia wyszły idealnie), odpowiedni dobór i rozmieszczenie dodatków, no i te przeszycia - aż trudno mi uwierzyć, że robiłaś je ręcznie! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jejku, to są ręczne przeszycia?! NIESAMOWITE! W życiu bym takich nie zrobiła :D

    OdpowiedzUsuń