12 kwietnia 2011

Szarpana z tagiem

Ale ja ostatnio szaleję z tymi kartkami! ;) Scrapbooking ma tę jedną przewagę nad moim poprzednim hobby (artystycznym zdobieniem paznokci naturalnych), że tu mogę szaleć do woli i wykorzystać wenę do ostatniej kropli :) A jak się raz wyżyłam na paznokciach, to przez tydzień miałam spokój, bo żal było zmyć i zrobić coś innego...

Dość gadania, czas przejść do dzisiejszej kartki. Najpierw wymyśliłam sobie, że będzie zielono-brązowa. Później, że dodam tag i wsadzę go w wyciętą w bazie dziurę. A później postanowiłam jeszcze poszarpać brzegi i poprzeszywać kartkę (te koślawe ręczne szycie stanie się chyba moim znakiem rozpoznawczym :D). Szarpałam i doszywałam coraz więcej, aż w końcu wyszedł mi taki poszarpaniec :))) Papiery i tag pochodzą z Galerii Papieru. Na koniec dodałam białe guziki, których środki ozdobiłam zielonymi kroplami akrylowymi, zakupionymi w scrappeelu, z tego sklepu mam również glossy accents, którym pokryłam roślinkę na tagu, ale niestety na fotkach tego nie widać :( No i listki pomalowane akwarelką :)

ps. kartka może wydawać się płaska, ponieważ jest to tylko pierwsza strona, której nie nakleiłam jeszcze na bazę (nie mogę się zdecydować, czy baza ma być zielona czy brązowa ;P).

ps2. kolorystyka mi "siadła" i właśnie powstaje scrap w tych samych barwach :)

2 komentarze: