16 stycznia 2015

Kartki na Dzień Babci i Dziadka / Cards for Grandma and Grandpa Day

Witajcie, Kochani Odwiedzający! :-)
Hello, Dear Visitors! :-)

O rany! Ależ mi się zaległości narobiło! Aż nie wiem, co pokazać Wam najpierw :-)
OMG! I have so much arrears! I don't know, what to show you first :-)

Hmmm, może zacznę od kartek na Dzień Babci i Dziadka. Na zamówienie przemiłej Asi wykonałam 2 kartki: dla Dziadków i dla Prababci. W ramce na środku znajdzie się fotka z badania USG, bo wnuczek/wnuczka siedzi jeszcze w brzuchu ;-) Kartki są bardzo podobne, ale nie identyczne. Obie wykonane z papierów Studio75.
Hmmm, maybe I will start with cards for Grandma and Grandpa Day. On request Asia I done two cards: for Grandparents and for Great-Grandmother. In the middle of the frame will be pic of ultrasound, because the grandson / granddaughter sitting still in the belly ;-) Cards are very similar, but not identical. Both made from papers of Studio75.


Zrobiłam też kartkę na najnowsze wyzwanie Scrapgangu, w którym Mapowska zachęca nas do użycia jakiejś nowej techniki lub narzędzia. Ja skusiłam się na metodę paper piecing, stempel różę odbiłam na 4 kolorach papieru oraz na białej kartce. Z kolorowych papierów wycinałam po kawałku kwiatka i przyklejałam na stempel na białym papierze :) Fajna zabawa, a oto efekt:
I made also a card on the newest challenge at the Scrapgang, where Mapowska encourages us to use some new techniques or tools. I'm tempted to paper piecing method, I stamped rose to 4 colors papers and on white paper. From colorful papers I cut a pieces of rose and glued on a flower stamp on white paper :) And here is the effect:
Zapraszam Was do udziału w wyzwaniu, szczegóły znajdziecie TUTAJ.
I invite you to take part in the challenge, details you can found HERE.

Życzę Wam miłego dnia!
Have a nice day!

1 komentarz: