4 stycznia 2018

Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Witajcie!

Dzień Babci i Dziadka coraz bliżej i coraz więcej osób zastanawia się, co można podarować ukochanym dziadkom :) Kartka i czekolada to zawsze trafiony upominek, ale niektórzy chcieliby podarować coś bardziej oryginalnego. Oto kilka naszych podpowiedzi :-) Ceny podane poniżej! :)


1. Ramka foto na zdjęcie 10x15 cm - ramka może być na zdjęcie/ze zdjęciem lub z jakimś inspirującym cytatem, albo z życzeniami :) Na kolażu akurat ramka komunijna, ale oczywiście dla babci lub dziadka wykonamy coś zupełnie w inne stylistyce ;-) można dodać więcej ozdób: kwiatów, motyli, wstążek, perełek. Dowolna kolorystyka ramki i ozdób. Ramka jest drewniana, na przykładowym zdjęciu przemalowana na biało farbą akrylową. CENA: 35 zł/szt.

2. Ramka trójdzielna, baza wykonana ze sztywnego kartonu, oklejonego papierami do scrapbookingu. Można dodać 1, 2 lub 3 zdjęcia, a ewentualne wolne skrzydełka uzupełnić tekstami i/lub dekoracjami. Kolorystyka do wyboru, ramka może być nieco bardziej strojna niż na załączonym zdjęciu. CENA: 35 zł/szt.

3. Ramka na podobraziu/obrazek przestrzenny ze zdjęciem (i/lub tekstem) - dowolna kolorystyka, sporo ozdób). CENA: w zależności od rozmiaru ramki od 120 do 200 zł (max. wymiary ramki w tej cenie to A4, większe wyceniamy indywidualnie)

4. Ramka A4 z tworzywa, orientacja pionowa, do powieszenia lub postawienia: można stworzyć płaską (ale efektowną! :P) kompozycję za szybką, np. ze zdjęciem wnuka, albo jakimś wierszem dla dziadków, a można wyjąć szybkę i pokusić się o bardziej przestrzenną kompozycję :) UWAGA: w chwili obecnej dostępne tylko białe ramki. CENA: 60 zł/szt.

Jeśli jeszcze nie macie prezentów dla ukochanych babć i dziadków, serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Pracy mamy już sporo, ale jak trzeba, to zarwiemy kilka nocek, by uszczęśliwić Waszych Bliskich :)

Jeśli chcecie coś zamówić, albo o coś dopytać, piszcie śmiało na: papierowepodarunki@gmail.com

***
Nie będziemy tacy ;-) i jeśli ktoś nie chce podarować rękodzieła, to również Wam troszkę podpowiemy :) Poniżej lista sprawdzonych upominków dla babci i dziadka :-)

POMYSŁ NA PREZENT DLA BABCI:

- zestaw porcelanowy filiżanka + spodeczek
- termofor w "sweterkowym" pokrowcu
- poduszka dekoracyjna
- ulubione perfumy
- nalewka babuni ;-)

POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIADKA:

- etui na okulary
- krawat
- ulubione perfumy
- kubek
- dobry alkohol

POMYSŁ NA PREZENT DLA BABCI I DZIADKA:

- bilety do kina lub teatru
- zestaw śniadaniowy (zwykle składa się z dwóch talerzyków, kubków, kieliszków na jajka)
- kosz prezentowy z ulubionymi smakołykami

A może macie inne sprawdzone podarunki dla ukochanych dziadków? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz